Oferujemy:

Kliny styropianowe Kliny styropianowe spadkowe przeznaczone są do wykonania powierzchni dachów płaskich, odprowadzenia wody z powierzchni dachu do wpustów i rynien.
Na podstawie dostarczonych projektów dachu z zaznaczonym sposobem odwodnienia oraz projektowanym spadkiem, opracowywana jest dokumentacja techniczna i wycinane są kliny styropianowe. Klient otrzymuje gotowe, wycięte i oznakowane elementy oraz dokumentację umożliwiającą łatwe i szybkie złożenie klinów na miejscu budowy.

GRANULAT STYROPIANOWY
Zastosowanie: Granulat są to perełki polistyrenu spienialnego po spienieniu (możliwość spienienia na dowolną wagę) o idealnych kulistych kształtach. Sezonowane, mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie jest konieczna duża sprężystość. Jest świetnym dodatkiem do wyrobów betonowych o niskim stopniu obciążenia, dając efekt zwiększonej izolacyjności i zmniejszając wagę wyrobu.

RYFLOWANY Płyty ryflowane stosowane są do izolacji cieplnej metodą lekką, budynków wykonywanych w technologii konstrukcji szkieletowej.
Poprzeczne wycięcia w płytach ryflowanych zapewniają wentylację przestrzeni pomiędzy ścianą, a warstwą izolacyjną, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci i umożliwia odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz.

PŁYTY IZOLACYJNE Płyty oklejone jednostronnie folią mają zastosowanie jako izolacja termiczna pod ogrzewania podłogowe z zastosowaniem rur grzewczych wymagających mocnego zakotwiczenia w izolacji. Płyty wykonane są w formie mat z jednej strony z naciętym rdzeniem styropianowym umożliwiającym rolowanie wyrobu.

AKUSTYCZNY (EPST)
Styropian akustyczny znajduje zastosowanie jako izolacja akustyczna stropów. Styropian akustyczny izoluje od dźwięków uderzeniowych, układany pod pokładem posadzkowym tworzy tzw. podłogę pływającą.

Kształtki izolacyjne

Kształtki izolacyjne wykonane z trzech różnych materiałów (wełna mineralna, styrodur, poliuretan). Gotowe kształtki w postaci kolan i trójników umożliwiają estetyczne wykończenie izolacji instalacji w miejscach z łukami i rozgałęzieniami. Stosowanie kształtek izolacyjnych minimalizuje ryzyko powstania mostków termicznych, zapewniając tym samym większą szczelność całej izolacji instalacji.

Płyty izolacyjne

Płyty izolacyjne wykonane z trzech różnych materiałów (wełna mineralna, styrodur, poliuretan). Gotowe płyty izolacyjne wykorzystywane są do izolacji dachów, ścian, sufitów, posadzek oraz fundamentów. Charakteryzuje je bardzo dobra wartość współczynnika przewodzenia ciepła, co wpływa na oszczędność energii, obniżenie kosztów ogrzewania oraz krótki czas zwrotu kosztów inwestycji.

Wykonanie projektu izolacji termicznej dachu danego budynku

Usługi, w ramach której wykonany zostanie profesjonalny projekt izolacji termicznej dachu, wraz z zaproponowaniem odpowiednich do tego celu materiałów oraz określeniem poszczególnych warstw i ich grubości, możliwa będzie produkcja płyt oraz kształtek izolacyjnych pod określone wymagania klienta. Dzięki dokładnemu wymierzeniu powierzchni dachu, przez zatrudniona osobę i wykonaniu prawidłowego projektu izolacji termicznej, możliwe będzie zaproponowanie przez pracownika firmy, najlepszych w danych miejscach płyt izolacyjnych z wełny mineralnej, styroduru, bądź tez poliuretanu, które zostaną właściwie docięte, będą posiadały odpowiednie wymiary, tak aby zapewnić jak najlepsza izolacje termiczna dla danego budynku – dachu.