Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

STYROPIAN PLUS SP. Z O.O.

Zakład produkcyjny Czarne Dolne
Czarne Dolne 82-520 Gardeja
tel.: +48 55-262-40-35
tel.: +48 55-262-40-37
fax: +48 55-262-40-32
mail: biuro@styropianplus.pl

 

Prezes

Stefan Wróblewski
s.wroblewski@styropianplus.pl

Księgowość

Małgorzata Kotowska
+48 55 272 00 93
m.kotowska@styropianplus.pl
Sylwia Kisiel
+48 55 272 00 92
s.kisiel@styropianplus.pl

Kadry i Płace

Emilia Poźniak
+48 55 272 00 94
e.pozniak@styropianplus.pl

Sprzedaż

Mirosława Zięba
+48 55 262 40 37
m.zieba@styropianplus.pl

Logistyka

Krzysztof Wilmański
+48 55 262 40 35
k.wilmanski@styropianplus.pl

Pełnomocnik ds. Jakosci

Jacek Szycko
509 734 366
j.szycko@styropianplus.pl

Projektowanie klinów dachowych

55 272 00 96

 

Oddział Kłobuczyn

 

Kierownik Produkcji

Artur Suchorab
505 229 250
a.suchorab@styropianplus.pl

Sprzedaż

Ewa Bartosik
508 634 068
e.bartosik@styropianplus.pl

Logistyka

Karol Rydzik
508 570 809
k.rydzik@styropianplus.pl